ART / Oil paintings / Oljemålning & akvarell 4584021
nr 458 4021
Oljemålning & akvarell
Lenght: ()
Rudolf Gowenius (1896-1960), tiggare, signerade, pannå / papper, 45x55 cm / 27x34 cm
1000
SEK 2900
Monday Mars 26 2007
at 16:00:00
- Thema-auction